🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Стрийська центральна міська лікарня

Стрийська центральна міська лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна міська
Область: Львівська
Район: Стрийський
Населений пункт: м. Стрий
Адреса: Дрогобицька,50 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 032 45 5 25 02
Факс: 032 45 5 25 02
Код ЄДРПОУ: 01996958
Повна назва: Стрийська центральна міська лікарня
Стрийська центральна міська лікарня
Дрогобицька,50 Україна
032 45 5 22 79 032 45 5 25 02 032 45 5 25 02 kadru scml@ukr.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Стрийська центральна міська лікарня
Не можливо додзвонитись в реєстратуру,як записатись на прийом?!
Відповісти
Стрийська центральна міська лікарня
В реєстратору не міг додзвонитися протягом 3-х годин.Цікаво з ким вони там розмовляють?
Відповісти
Стрийська центральна міська лікарня
До лікаря потрапити неможливо! В реєстратурі сказали що черга на 4 травня і на такий пізній термін не записують по скеруванню сімейного. Але ж логічно черга завтра чи за кілька днів не зменшиться і буде на ще пізнішу дату відповідно. Запис на узд по скеруванню теж треба місяць чи півтора чекати а як хочете швидше то 200грн треба оплатити і місце знайдеться. Це корупція панове і цим будуть займатись відповідні органи.
Відповісти
Стрийська центральна міська лікарня
На сайті написана недостовірна інформація. Номер телефону 0324552502 недійсний. За номером телефону який висвітлюється в Google 0324570205 постійно занято. Як дозвонитись хочаб до когось і дізнатись про стан здоров'я рідних не зрозуміло. Адміністрація лікарні реагуйте на коментарі та провіряйте яку інформацію виставляєте!!!! Вкажіть працюючий телефон лікарні (приймального відділення) чи хоча б реєстратури!
Відповісти
Стрийська центральна міська лікарня
Не неодинці з лихом... Я щиро дякую Господу Богу за життя.Я дякую рідним і знайомим з Італії,Іспанії,Чехії,Польщі Канади,Англії,Львова,Дрогобича,Трускавця,Орова,Зимівок,Сможе,які молилися за моє здоров'я. ...Машина мчала дуже швидко,а сил у мене залишалося дуже мало.До Львова доїхати не встигла б.Мене буквально на руках занесли і міську лікарню м.Стрий.Лікарі з порога надавали мені першу медичну допомогу,призначили лікування,дали теплу палату,кисень і все необхідне. Дивлюсь і бачу втомлених лікарів,які приймають рекордну кількість людей щодня;медсестрів,які з усіх сил надають необхідну допомогу:роблять уколи,ставлять капельниці,турботливо запитують у хворих про їх самопочуття,добросовісно виконують усі вказівки лікарів. Хочу подякувати лікуючій лікарці Войцехівській Оксані Несторівні,яка чуйно і з повагою відноситься до пацієнтів,консультує по телефону і підтримує в будь-який час. Дуже дякую завідуючому лікарні Бегею Осипу Йосиповичу,який забезпечує лікарню киснем і всім необхідним. Безмежна подяка Вам,медики.Дай Бог Вам сил,здоров'я і терріння в цей непростий час.Низький уклін за те,що рятуєте нас.Бережіть себе. Небайдужі громадяни,допомагайте лікарям у цей важкий час миючими засобами,дезрощинами,засобами особистої гігієни. У реанімаційному відділенні дуже багато хворих.Я надіюсь і вірю:"Все так не буде!"Вікцинуйтеся,адже життя у нас лише одне! Особисто дякую усім небайдужим людям,які духовно і морально,словом і ділом підтримували мене. Я вижила і вдячна за це Богові та людям.Вдячна своїм рідним за те,що не залишили мене сам на сам з бідою.Люблю Вас усіх! Оксана"Реанімація"
Відповісти
Стрийська центральна міська лікарня
З 11.10 .21по 22.10.21 я знаходилась в ковід відділенні ЦМЛ. В приймальному відділенні зроблено ренген і тест на ковід.мене повідомили,що тест позитивний,ренген показав двобічну пневманію.Приймала ліки,як всі ковідні хворі-внутривенно антибіотик, мишечно розжичувач крові та гормональні уколи (це з слів медсестр).Яким же моїм здивуванням було прочитати свій диагноз (вже вдома після виписки) що я хворіла" негоспітальною двобічною пневманією,середньої важкості.клін.груп.|||.ДН || "Ні слова про ковід.а як той факт,що лежала в палаті з ковід хворою і в палаті без масок знаходились?Так можна? Це я на випадок,як би я була не ковідна.Тепер мені потрібен документ для проїзду в потязі (я в Стрію знаходжусь в госттях).а я виявляюсь не перехворівшою на ковід,не маю антитіл, треба зробити мінімум 2 вакцинації, а з антитілами я маю право 90 діб пересуватись без обмежень. Як виправити ситуацію? Головний лікар на тел.не відповідає,до відділення не додзвонитися . Для чого так робиться?не псувати статистики?куди жалітися?
Відповісти
Стрийська центральна міська лікарня
Я хотіла поставити оцінку лікарні і не знайшла її. Не знаю, як в інших відділах районної поліклініки в місті Стрий, але я б хотіла сказати, що в інсультному блоці неврологічного відділення медики всіх рівнів – і лікарі, і медичні сестри і молодші медичні сестри(санітарки) непрофесіонали і байдужі люди. Санітарки безкоштовно хіба , що проводять вологе прибиранні і все. Хоча є виключення серед медсестер: буквально дві жіночки є чуйними і професійними. А решта в загальній сірій масі прикривають своє дилетантство чарівним словом ПРОТОКОЛ. Тому так багато в цьому відділі смертей і хворих, які виписуються, практично, інвалідами. Тому я б поставила оцінку, конкретно, інсультному відділу, мінус 5.
Відповісти
Стрийська центральна міська лікарня
Таких урологов Как Гулий Виталий Евгениевич нужно гнать в шею!! Пришел на прием с четко поставленным уже диагнозом "Простатит". Начал мне назначать лекарства не известной Тайваньской фирмы!На мои длительные вопросы зачем? указал мол дешевые и эфективные. После лечения которое привело к ухудшению моего состояния, я решил проверить откуда эти лекарства! Так Вот это были биодобавки!!! за которые я заплатил 10000 грн!!!! Гулий тебе повезло что я сейчас в Польше. ПО факту моего приезда я лично проведу все процедуры с тобой ! у парня походу проблемы с деньгами! А на клятву Гипократа не покушаешь
Відповісти
Стрийська центральна міська лікарня
Щирі слова вдячності висловлюємо лікарям Стрийської центральної міської лікарні за сумлінне віднощення до своїж професійних обов'язків, за чуйне ставлення до пацієнтів, людяність. Особливу подяку за спасіння нашої матусі, Ленгарт Віри Олексіївни (76,5 років), яка в дуже важкому стані була доставлена в лікарню, висловлюємо лікарям Евгену Васильовичу, Анні Михайлівні, Тетяні Миколаївні, Наталії Петрівні, Марії Дмитрівні, лікарю-імунологу, а також медсестрам і санітаркам за золоті руки, які вправно ставили капельниці, за турботу до хворої. Ви всі - наші ангели-хоронителі в білих халатах і виснажливих захисних костюмах. Бажаємо Вам міцного здоров'я у вашій найблагороднішій, жертовній праці. В особливо важких умовах працюють усі медичні працівники лікарні під час епідемії COVID-19. Навіть у 76, 5 років можна перемогти смертельний вірус завдяки професіоналізму лікарів, щирим теплим словам підтримки. Слова безмежноі вдячності висловлюємо головному лікарю лікарні Бегею Осипу Миколайовичу за підтримку, за високі організаційні властивості. Ви зуміли зібрати професійну команду. З повагою сім'я Ленгарт.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних