Рух єдності

Стрийська центральна районна лікарня

Стрийська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Львівська
Район: Стрийський
Населений пункт: м. Стрий
Адреса: 82400 вул. Ольги Басараб, 15 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 032 45 5-34-01
Факс: 032 45 5-34-01
Код ЄДРПОУ: 13802089
Повна назва: Стрийська центральна районна лікарня
Стрийська центральна районна лікарня
82400 вул. Ольги Басараб, 15 Україна
032 45 5-22-79 032 45 5-34-01 032 45 5-34-01 strycrl@ukr.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
З п'ятниці... [30.12.2022 р.] Не працює ліфт для відвідувачів.... Людині віком 70+ піднятися на 7-й поверх.... Я з тим зіткнувся особисто!
Відповісти
З 18.06.22 по 22.07.22 я лікувалася в хірургічному відділенні Стрийської центральної районної лікарні. Хочу висловити подяку всьому лікарському, медсестринському, технічному складу відділення. У цей непростий час вони творять дива, проявляють максимум поваги, людяності, ввічливості, розуміння нагальних потреб кожного хворого. Особливу подяку хочу висловити лікарю Шуманському Ростиславу Богдановичу - не тільки лікарю від Бога, а й ЛЮДИНІ з великої букви. Частинку свого серця він віддає своїм пацієнтам, співпереживає за кожного та з кожним! Немає таких слів, якими б я могла віддячити Ростислава Богдановича за те, що ходжу, повноцінно живу. ДЯКУЮ!!! Висловлюю подяку головному лікарю за умілу та злагоджену організацію роботи всього хірургічного відділення.
Відповісти
Дуже халатне відношення лаборантів у поліклініці. Приїхала з дитиною здати аналіз , після консультації у хірурга . Дитина голодна , вимучена після походів по поверхах і по лікарях. Сидять три красавіци , аналіз відмовилися робити бо немає направлення . Я їм пояснюю, що немає світла , вітром порвало провода і сімейна не може виписати направлення . У них немає ні співчуття ні совісті , відповіли що без направлення не роблять. Сказали іти оплачувати по прайсу і тоді вони зроблять .. На моє питання де той прайс - нічого не віповіли бо вони дуже заняті плітками. Розвернулася з дитиною і пішла в платну лабораторію. Питання , чого вони там усі сидять і за що їм платять зарплату ??
Відповісти
Хочу висловити подяку лікарю-хірургу Н.І. Федіву, який 1 травня зробив мені термінову операцію по вскриттю абсцесу після ін'єкції. Незважаючи на відсутність скерування від сімейного лікаря, тому, що був вечір вихідного дня, він уважно і професійно оглянув мене і зробив операцію. Побільше б таких чуйних і людяних лікарів. Велике спасибі Вам лікарю. Ви - справжній!!!
Відповісти
Жах. Вчора 02.03.21 дитина травмувала великий палець на нозі!!! Ми приїхали в СЦРЛ ,виявилось що приймальне відділення зачинено!! Ні оголошень, ні скерувань можливо через інший вхід... нічого!!!! Додзвонитись, достукатись в приймальне відділення теж нереально!!! Просто суцільний жах!!! Можна вмерти під дверима лікарні!!
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних