🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Сумська міська клінічна лікарня № 4

Показати на карті
Тип закладу: Міська лікарня
Область: Сумська
Район: Сумський
Населений пункт: м. Суми
Адреса: 40042, м.Суми, вул. Праці 3 (показати на карті)
E-mail: 4smkl@ukr.net
Телефон: (0542) 68-60-50
Факс: (0542) 24-27-51
Код ЄДРПОУ: 02000300
Повна назва: Сумська міська клінічна лікарня № 4
Сумська міська клінічна лікарня № 4
40042, м.Суми, вул. Праці 3 Україна
(0542) 28-60-50 (0542) 68-60-50 (0542) 24-27-51 4smkl@ukr.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Сумська міська клінічна лікарня № 4
По перше зв'язатись з завідучою чи головним лікарем не можливо..по друге , такий недолікар як Иванищенко Ярослав Георгиевич веде себе з літніми пацієнтами дуже развязно і завзято..ще й не кваліфіковано...як можно призначати ліки без діагностики , на питання пацієнтів відповідає неохоче, ще й може позичити то на.. по третє записатись на прийом не виходячи з дому дуже важко..Ми записали як цей типа Лікар розмовляє з одной із пацієнткою і як він себе веде..і обов'язково дамо ход справи...хотілось би почути відповідь завідучого і головного..
Відповісти
Сумська міська клінічна лікарня № 4
Я звернувся до лікаря поліклінічного відділення за № 1 КНП «Клінічна лікарня № 4» Сумської МР - Цебро Т.М. з приводу надання мені медичної допомоги. Водночас вже ходжу більше 3-х тижнів після того, як здав аналізи, а даний лікар вказує, що поперднє направлення не діє і треба брати нове направлення, хоча фактично жодного огляду проведено не було та рекомендацій щодо лікування не надано. Тобто, виникає питання, що при кожному вході до дверей одного і того ж лікаря з одного і того ж питання, повинне бути нове направлення?
Відповісти
Сумська міська клінічна лікарня № 4
Добрий день. Вже немає в мене сил. Прошу допомогти мені. Проходила щорічний мед.огляд в лікарні вул. Праці 3. Прошла всіх лікарів. Пришовши закривати мед.огляд, цеховий терапевт мені показав результат крові в якому були жахливі показники і сказала, що в мене гепотит. УЗИ і гастроентеролог, здати кров на гепотит, повторно здати кров все це я зробила. СлаваБогу в мене все гаразд. Лікарі сказали, що переплутали аналізи, таке буває в них. Але прошло 2 місяця вони мені на роботу прислали акт в якому йдеться про те що я хвора і не можу робити. Як у цьому випадку мені бути? Будь ласка допоможіть
Відповісти

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення