🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Сумський обласний клінічний перинатальний центр

Сумський обласний клінічний перинатальний центр
Показати на карті
Тип закладу: Перинатальний центр зі стаціонаром
Область: Сумська
Район: Сумський
Населений пункт: м. Суми
Адреса: 40018, м. Суми, вул. Санаторна 3 (показати на карті)
E-mail: roddom@sm.ukrtel.net
Телефон: (0542) 33-50-77
Факс: (0542) 33-50-77
Код ЄДРПОУ: 03083334
Повна назва: Сумський обласний клінічний перинатальний центр
Сумський обласний клінічний перинатальний центр
40018, м. Суми, вул. Санаторна 3 Україна
(0542) 33-50-77 (0542) 33-50-77 (0542) 33-50-77 roddom@sm.ukrtel.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Сумський обласний клінічний перинатальний центр
Всим доброго дня. Вже промайнув цілий місяць після того як завдяки кваліфікованим, вправним діям працівників акушерського відділення Сумського обласного клінічного перинатального центру з'явився на світ мій синочок. І саме з цього приводу, в наш не легкий час, я хочу висловити в адресу колективу центра, а особливо подякувати Марині Леонідівні Кузьоменській - керівнику, які професійно грамотно підтримували мене як протягом вагітності так і під час пологів та у після родовий період. Народжувала в операційній (кесарів розтин) потім, під пильним наглядом медперсоналу, мене з малюком перевели до палати після родового відділення. Мушу наголосити, що самотніми і кинутими на призволяще Ви не будете. Ввічливий персонал: лікарі, медсестри постійно будуть навідуватися до Вас, надаючи консультативну та практичну допомогу як Вашому малюку так і особисто Вам. В крайньому випадку, перебуваючи там, я жодного разу від мамочок не чула скарг в адресу медперсоналу. Одне можу зауважити: потрібно збільшити медсестринський склад по догляду за дітками, і це не лише моя думка. Медична чергова сестричка мотається на два поверхи, бігає без зупинки, бо кожному новонародженому малюку потрібна її допомога, а матусям порада. Дуже добре, що на сьогодні у перинатальному центрі є така, жартома скажу, функція "рідні поруч". Після операційного втручання дуже важливо, особливо молодим мамочкам, коли поруч є підтримка когось із рідних. Є палати з покращеними умовами перебування (офіційно платні), а є звичайні. Це на особистий вибір породіллі. Виписка проводиться лише після цілковитої впевненості у здоровому стані малюка та мамочки. Нажаль у мене були проблемки зі здоров'ям, то затримали ще на один деньочок. Доречі, у цьому приміщенні є і святковий зал для проведення урочистостей з нагоди народження та виписки з пологового Вашого малюка, що теж приємно.І на завершення скажу: " Любі матусі, особисто я вдячна долі, що дозволила мені народжувати моє маля у цьому перинатальному центрі і в допомогу надала чудовий, кваліфікований медперсонал." Маю надію, що цей обласний центр буде і надалі процвітати, мужніти, поповнюватися новітніми технологіями і людьми, які люблять свою професію.
Відповісти
Сумський обласний клінічний перинатальний центр
Спасибо большое врачам в этой клинике, родила прекрасную девочку, роды и послеродовое время прошло просто замечательно, внимательные и заботливые врачи!) ещё раз спасибо вам за лёгкие роды)
Відповісти
Сумський обласний клінічний перинатальний центр
Никогда не идите к Карповой! Направила на УЗИ, там мне сказали что у меня увеличенные яичники. Врач сказала что это из-за гормонов. Выписала гору дорогостоящих препаратов (гормональных и нет). Пропила то, что она назначила недолгое время - сбился цикл, появилось плохое самочувствие. Обследовалась в другой частной клинике - размер яичников был в порядке, сказали что всё отлично и мне незачем пить эти препараты. Выкинутые время и деньги зря! Ужасный врач.
Відповісти
Сумський обласний клінічний перинатальний центр
009 .Смертность новорожденных большая. Пора проверить халатность врачей.
Відповісти
Сумський обласний клінічний перинатальний центр
008 .Смертность новорожденных большая.
Відповісти

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення