🇺🇦 Фонд допомоги проєктуЗробити внесок

Тальнівська центральна районна лікарня

Тальнівська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Область: Черкаська
Район: Звенигородський
Населений пункт: м. Тальне
Адреса: 20400,Черкаська область, місто Тальне, вул. Попова -Гертлейна 65 а (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 0473131046
Факс: 0473131046
Код ЄДРПОУ: 02005450
Повна назва: Тальнівська центральна районна лікарня
Тальнівська центральна районна лікарня
20400,Черкаська область, місто Тальне, вул. Попова -Гертлейна 65 а Україна
0473131039 0473131046 0473131046 tn_crl@ck.ukrtel.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Тальнівська центральна районна лікарня
Проходила періодичний медогляд.Яблонська в 13а кабінеті.Її потрібно гнати поганою мітлою .До незнайомих людей на "ти" .Зверхня,фамільярна,неприємна,з поламаним тонометром .Відправила мене з кабінету без ел.направлень на флюорографію і електрокардіограму,прийшлось вдруге чекати чергу.Сонні,затуркані,не знають свої зобов'язання.
Відповісти
Тальнівська центральна районна лікарня
Доброго дня по вокзальній 76 тут бабушки погано поможіть будь ласка,не можу вам дозвонитись
Відповісти
Тальнівська центральна районна лікарня
Ввечері раптово стало зле, розпчихалася, сльози течуть, з носа також біжить, сушить наче ніколи води не пила, голова болить. Телефоную до сімейного лікаря Наталія Миколаївна, (трубку взяла миттєво), направляє до 12-го кабінету зробити тест, за пис за телефоном 3-17-71, після тесту можу потрапити до лікаря на прийом. Але одне но, записатися в 12-тий кабінет можна не раніше як з 14.02.2022р. (сьогодні 11.02.2022р. 8:30 ранку). Раніше лікар може оглянути, якщо визвете скору, але скору можите визивати тільки при наявності температури. (а температури у мене немає). Добре, що сімейний лікар, зателефонує як звільниться (це буде після обіду). Бідні ці лікарі, вони на прийом хворого не можуть записати, а як же ж тоді хворому допомогти? Сьогодні я відчуваю, що хвора, значить захворіла значно раніше 2-3дні тому, плюс 4дні поки потраплю до лікаря, щоб здати тест на ковід, загалом 6-7днів. Що зімною буде через 7днів ???? Люди, інфраструктура - це першочергове для нас.... Освіта, здоров’я... Влада дайте лікарям гідну зарплату та умови праці, щоб лікарні були заповнені своїми працівниками в достатній кількості - це ж для блага народу... Будь ласка, направляйте цей лист до своїх керівників, а від керівників до вищих керівників. З пов. Алла, жителька м. Тальне.
Відповісти
Тальнівська центральна районна лікарня
Лікарня жахлива без фахівців, а лише з корупціонерами. «Поки не заплатиш - не зроблять» ось такий девіз має ця лікарня. На власному досвіді знаю, що халатність тут на найвищому рівні. Вони не тощо врятувати життя не взмозі, направлення правильне виписати не можуть! Знаю на власному досвіді.
Відповісти
Тальнівська центральна районна лікарня
Лікарня могла б стати кращою, якби там були гарні специ. А так, хірург відмовлявся оперувати 5и річну дитину, поки не дали 500 грн. Головна лікар(не знаю як той кусок м’яса звати) незаконно привласнювала будинок, для лікарів які приїздили б під час ковід. Лайно тут робиться, треба і прокуратуру, і антикорупційну організацію.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних