Рух єдності

Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня

Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Психоневрологічна лікарня
Форма власності: Державна
Область: Тернопільська
Район: Тернопільський
Населений пункт: м. Тернопіль
Адреса: вул.Тролейбусна 14 м.Тернопіль 43027 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 0352 43 57 16
Факс: (0352) 43 57 16
Код ЄДРПОУ: 02001280
Повна назва: Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня
Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня
вул.Тролейбусна 14 м.Тернопіль 43027 Україна
0352 43 57 16 0352 43 57 16 (0352) 43 57 16 tokkpnl@tokkpnl.org.ua

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
ПитанняЧи можна у вас зробити електроенцефалограму, і скільки це коштує
Відповісти
Хочу висловити слова подяки дівчатам з реєстратори 1 неврологічного відділення ( Євгенії і Світлані) . Дуже вдячна за якість послуг, підхід до пацієнтів, привітний персонал, який з радістю відповідав на запитання стосовно обстежень у медзакладів. Нехай Господь благословляє Вашу працю. Ви найкращі. Дякую Вам дівчата за розуміння в підтримку. Ви найкращі!!!!
Відповісти
Прошу звернути увагу головного лікаря на реєстратору!!!!!!!!!!!!Відношення просто слів немає...їм до худоби а не до людей,хто їх на роботі тримає?
Відповісти
Нажаль, прийшов час коли батьки почали втрачати здоров'я. Так 15 вересня прийшлося визвати швидку для батька у якого відняло мову. Невропатолог сказала, що це інсульт і потрібне лікування. Величезне щастя, що є такий лікувальний заклад у Тернополі, до якого завезли батька. Велика подяка всьому персоналу цієї лікарні, зокрема інсультньому відділенню, які провели госпіталізацію і лікування, та ще й за державною програмою лікування пенсіонера. Вражений тим, що для перебування у цій лікарні не потрібно ні свого постільного ні свого посуду, все забезпечила лікарня. За цією державною програмою батько отримав і лікування і обстеження без будь-якої додаткової оплати. Велике щастя, що після отримання фахової медичної допомоги, до батька повернулась мова. Величезне Дякую лікарю інсультного відділення Марії Анатоліївні за лікування і допомогу. Також хочу подякувати адміністрації лікарні за облаштування автомобільної стоянки, де є можливість залишити автотранспорт.
Відповісти
Дуже погане ставлення, ганяють постійно, то одних документів не вистачає, то інших, кажуть що покладуть, потім направляють кудись інше, працюють ледарі яким всеодно на людей
Відповісти
Це просто жах! Проводила обслідування лікарка з Інсультного. Ім'я не пам'ятаю фамілія Коляса. Тягала мого дідуся туди сюди.. Скарги були: Терпнули спочатку пальці, рука.. Я читала про хворобу інсульт. І зразу зрозуміла що це ця хвороба! А ця лікарка тягала по різних відділах мого батька!!! В результаті довела до інсульту, хоча могла врятувати! Я дуже засмучена. Батько на щастя вижив, але відсотки були малі.
Відповісти
Лікувався в 6 відділі порівняно з іншими відділами палац.
Відповісти
Доброго дня чи вечора. Чи будете ви у Тернополі? Хотів би з вами зустрітися...
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних