Рух єдності

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
Показати на карті
Тип закладу: Обласний (республіканський) центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
Форма власності: Державна
Область: Тернопільська
Район: Тернопільський
Населений пункт: м. Тернопіль
Адреса: 46020 вул. Репіна,11 м. Тернопіль (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: (0352) 24-61-63
Факс: -
Код ЄДРПОУ: 14054198
Повна назва: Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
46020 вул. Репіна,11 м. Тернопіль Україна
(0352) 24-61-63 (0352) 24-61-63 - tsmd@mail.ru

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Сьогодні 29.11.2023. Велика шана медикам 7 і 15 бригад. Вони врятували мою маму. Молоді, але діяли дуже професійно і злагоджено. Дякую!
Відповісти
У приймальній головного директора працює людина, яка не вміє спілкуватись коректно із відвідувачами, по хамськи відповідає на запитання. Я вважаю, що їй не слід працювати у такій установі.
Відповісти
Сьогодні викликала швидку до 5 річної дитини. Чесно моєму обуренню немає меж. Це стосується лікаря,що приїхав на виклик. Таке хамство не припустиме в роботі медика, ще й якщо це стосується дитини. Виклик був приблизно о 7:30- 7:40 ранку 30.12. на адресу Дружби 2/25. Після виклику мені передзвонила лікар і запитала чи можна приїхати після 8 бо в них перезмінка і спиталась, що сталось. Я розказала і думаю окей, хай буде. Хоча дитина цілу ніч горіла від температури, і явних ознак ніякої хвороби не було. Але наступна фраза мене вбила. " Просто якщо я зараз до вас приїду ,я не встигну на електричку додому!"" Позвоніть відмініть виклик, а потім знов викличете" . Я настояла на тому щоб все таки лікар приїхав, як вона мені відповіла ,я вже навіть не розказую. Приїхавши на виклик не поміряли дитині t, не оглянули ні вушка ,ні животик, ні очки , нічого не запитали. Лише послухали і подивились горло і сказали ." То горло червоне, звертайтесь до свого лікаря за лікуванням! Ну весь огляд зайняв не більше 5 хв. Як можна поставити дитині якийсь діагноз. А якщо б у дитини апендицит, чи кровотеча внутрішня чи запалення вуха ,чи ще щось. Я не медик і не розуміють у всіх тонкощах медицини! Прошу відреагуйте на це ,і попросіть лікарку ставитись до своєї роботи відповідально, це ж життя дитини! Я вже не кажу про хамовитість з її сторони.І доречі справа була не у горлі
Відповісти
Висловлюю вдячність бригаді швидкої допомоги (лікар - Сорокін Олександр Миколайович, фельдшер - Хміль Марина ) за високий професіоналізм, почуття обов`язку, відповідальність та людяність, які 26.03.2021 року врятували батька Світельського В.М.
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних