Рух єдності

Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації

Показати на карті
Тип закладу: Орган управління (МОЗ АР Крим, обласний, м.Києва, м.Севастополя)
Форма власності: Державна
Область: Сумська
Район: Сумський
Населений пункт: м. Суми
Адреса: 40022 м.Суми, вул. Троїцька, 57 (показати на карті)
E-mail: Показати пошту
Телефон: 0542-25-04-02
Факс: 0542-25-04-02
Код ЄДРПОУ: 02013142
Повна назва: Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації
Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації
40022 м.Суми, вул. Троїцька, 57 Україна
0542-25-04-02 0542-25-04-02 0542-25-04-02 sumyuoz@sm.ukrtel.net

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Я, Рудова Олена Миколаївна, працюю психологом "Клініки, дружньої до молоді" м. Шостки. 19.04-23.04.2021р. та 24.05-28.04.2021р. , як сказала мені начальник відділу кадрів Шосткинської дитячої лікарні, повинна була проходити курси підвищення кваліфікації на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Начальник відділу кадрів показала список колег, які будуть проходити курси ( в цьому списку моє прізвище було першим) та пояснили, що відповідні клопотання вже надіслані, але моє завдання полягає в тому, щоб відслідковувати інформацію на сайті інституту, щодо онлайн-курсів. У наданих мені документах, містилася інформація щодо зв'язку онлайн. Відповідно 09.04.2021р. я заповнила онлайн-анкету та відправила на відповідну пошту інституту й почала чекати відповіді, як вийти на зв'язок онлайн 19.04. 2021р.. Сьогодні, в п'ятницю 16.04.2021р., о 12.10, коли вже була друга половина робочого дня та до курсів залишалися тільки вихідні, мені особисто зателефонувала проректор інституту Панченко Світлана Миколаївна та сказала, що моє прізвище відсутнє в списках на проходження курсів,, тому я повинна або особисто оплатити курси або домовлятися через департамент. Про це я негайно повідомила начальника відділу кадрів, яка в той час не була на робочому місті так як знаходиться у відпустці, та в.о.головного лікаря Гречаниченко Олену Андріївну. Начальник відділу кадрів пообіцяла в понеділок 19.04.2021р., незважаючи на відпустку, прийти на роботу та спобувати розібратися в неприємній ситуації. А в.о. головного лікаря Гречаниченко О.А. особисто зателефонувала в інститут, але проректор Панченка С.М. її сказала те що і мені. Я дуже здивована даною ситуацією( це м'яко кажучи) але ж я особисто в відділі кадрів бачила своє прізвище в списках психологів області, які будуть проходити курси та чому відмову отримала вже після 12год. п'ятниці, хоча анкету відправляла на електронну пошту ще 09.04.21р.. Пишу Вам у розпачі, тому що не знаю,як вплинути на ситуацію, так як курси починаються вже в понеділок. Можливо Ви допоможете пройти курси!? Завчасно ДЯКУЮ! Психолог "Клініки, дружньої до молоді" Шосткинської дитячої лікарні Рудова Олена Миколаївна.
Відповісти
Выписавшись из больницы я с глубокой благодарностью хочу поблагодарить весь медицинский персонал и в особенности лечащего врача Демьяненко Наталью Викторовну Сумской областной клиничной инфекционной больницы им. Красовицкого за профессиональное лечение, внимание, доброту. Низкий поклон вам, наши дорогие медики за вашу опасную, но такую нужную для нас работу. Вы заслуживаете самых высоких зарплат и благодарностей!
Відповісти
Добрий день. Вже немає в мене сил. Прошу допомогти мені. Проходила щорічний мед.огляд в лікарні вул. Праці 3. Прошла всіх лікарів. Пришовши закривати мед.огляд, цеховий терапевт мені показав результат крові в якому були жахливі показники і сказала, що в мене гепотит. УЗИ і гастроентеролог, здати кров на гепотит, повторно здати кров все це я зробила. СлаваБогу в мене все гаразд. Лікарі сказали, що переплутали аналізи, таке буває в них. Але прошло 2 місяця вони мені на роботу прислали акт в якому йдеться про те що я хвора і не можу робити. Як у цьому випадку мені бути? Будь ласка допоможіть
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних