Допомогти проекту

Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради

Показати на карті
Тип закладу: Орган управління (міський)
Область: Дніпропетровська
Район: м.Кривий Ріг
Населений пункт: Кривий Ріг
Адреса: 50101, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1
E-mail: zdravoffice@ukrpost.ua
Телефон: (0564) 92-13-83
Факс: (0564) 74-68-47
Код ЄДРПОУ: 02012763
Повна назва: Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради

 

 

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Шатович Олександр Олександрович
26.01.2021
Я, інвалід 3 групи після інсульту, 26.01.2021звернувся до амбулаторії №8 для отримання направлення та оформлення документів для оформлення МСЕК у свого сімейного лікаря Ларіонової Т.В. Та дуже був здивований: вона звільнилася, а завідувач амбулаторією пояснила, що я повинен тепер бігати та шукати собі нового сімейного лікаря при тому, що моя хода не зовсім відновлена після інсульту і направила мене до колцентру. Колцентр мені призначив на 26.01.2021 на 12.00 годин у іншу амбулаторію №9. Я прийшов у призначений час, але мені завідувач амбулаторії сказала що вільного місця немає і почала давати адреси з телефонами інших районів міста ЦПМСД та приватних сімейних лікарів, які далеко знаходяться. Цікаво інваліди повинні бігати в нашому місті та шукати собі лікаря? В моїй амбулаторії не було ніякої інформації про звільнення лікаря і я був упевнений, що лікар у мене є адже мною був підписаний договір. А якби я помер, куди треба булоб бігати моїм родичам?
Наталья
06.12.2020
7больница полный отстой!!!В травматологии нет отопления а на улице мороз ,и там лежат типа COVидные,доктора ходят в защитных костюмах как на подиуме,им некогда делать обход больных, медсестёр днём с огнём не найти даже элементарно температуру померять некому,и в туалете воды даже холодной нет .
Микола
20.07.2020
В лютому поточного року з стоматологічної поліклініки №3, що в Покровському районі, мене повідомили, що підійшла моя черга на пільгове протезування. В оглядовому кабінеті мені запропонували спочатку пролікувати зуби, а потім розпочати протезування.Після лікування в протезному відділенні на мене оформили відповідні документи на протезування. А потім я захворів та розпочався карантин. В червні мені знову зателефонували з поліклініки і запропонували провести пільгове протезування. Після повторного лікування 3 зубів я прибув в поліклініку 17 липня щоб розпочати протезування, але в оглядовому кабінеті мені повідомили, що міськрада з 01.07.2020 року без надання зрозумілих причин перестала фінансувати програму пільгового зубопротезування і що мені тепер робити??? Я півтора року знаходився в черзі як ветеран праці зі стажем 42 роки, також я є ветеран органів внутрішніх справ. Можливо хтось зможе надати зрозуміле пояснення, на які цілі направлені бюджетні кошти, передбачені для програми пільгового зубопротезування і яка перспектива????

Залиште Ваш відгук

Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення