Узинська районна лікарня
Показати повну назву Сховати повну назву
-
Місто Узин, Київська обл.
-
Адреса 09161, вулиця Івана Богуна, будинок 57-А
-
Контакти
-
E-mail
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Повна назва | Комунальне некомерційне підприємство "Узинська міська лікарня" Узинської міської ради |
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 01529205 |
| Область | Київська |
| Район | Білоцерківський |
| Місто | Узин |
| Адреса |
09161, вулиця Івана Богуна, будинок 57-А
(показати на карті)
|
| Контакти |
Факс
|
Рейтинг і відгуки
Відмовили в консультації та допомозі дівчинці підлітку, оскільки прийшла без направлення від сімейного лікаря. Сімейний лікар не змогла дати направлення за відсутності електроенергії, яка відсутня постійно в наш час ... Дуже неприємно, адже дитина пропустила школу і провела в черзі весь день, спочатку до сімейного лікаря, а потім до лікаря, який відмовив в медичній допомозі. Просто сором... Якщо нема електроенергії це означає, що на прийом попасти не можна, і зі своєю проблемою ти залишаєшся сам на сам . От звідси і починається "самолікування". Не розумію навіщо взагалі працює поліклініка.
Лікар отоларинголог дуже груба людина яка з неповагою відноситься до людей, особливо до людей похилого віку з якими розмовляє з презирством та підвищуючи голос.
не можу добиться внесення другої прививки пфайзер за 19.08.2021в систему *****. Телефонувала лікарю Лобановій у якої була 19 серпня в 11-11.19год. Мені потрібен сертифікат на роботу
Підкажіть, де можна в Узине здавати загальний аналіз крові? Може, є приватні лабораторії? Чи потрібне направлення від лікаря, і якщо його немає, що робити?
Подскажите где можно в Узине сдавать общий анализ крови? Может есть частные лаборатории? Нужно ли направление от врача, и если его нет, что делать?
Не зміг зв'язатися за вказаним телефонним номером. Я телефонував після 6-ї вечора. 18.15-18.30
Хочу дізнатися аналіз на ковід тата, здавав у п'яницю. Сказали, що у суботу надіщлють смс, зараз неділя, немає нічого. Дякую
Добрий день!!! В узинській поліклініці робила щеплення від ковіду моя мама, після другої дози захотіла отримати сертифікат про вакцинацію. Сімейний лікар:
1. Абсолютно не володіє елементарними навичками користування ПК.
2. Сказала, що в базі тільки одна доза, і лише після наполегливого прохання (майже скандалу) знайшли ПАПЕРОВІ ДОКУМЕНТИ про те, що було проведено дві дози вакцини.
3. Сертифікат того дня так і не вдалося сформувати, тому що після того, як комп'ютер завис, і після його перезавантаження комп'ютеру необхідно відпочити. А маму, яка провела в черзі цілий день, відправили додому.
Ця ситуація склалася не лише у моєї мами, а й у низки пацієнтів, на заперечення та заяви про те, що будемо звертатися на гарячу лінію, почули тільки насмішки.
З розумінням ставлюся до віку та до того, що комп'ютерна техніка в лікарні залишає бажати кращого, але бажання лікаря допомогти і зрештою ВИКОНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ - ВІДСУТНЄ!!
Що робити і до кого звертатися, щоб були вжиті відповідні заходи щодо недбалого, невігласького ставлення до пацієнтів клініки???
Прошу дати зворотний зв'язок і вжити відповідних заходів щодо персоналу (сімейних лікарів Узинської поліклініки), а також керівної ланки, яка не забезпечує належної організаційної роботи своїх підлеглих.
Добрый день!!!В узинской поликлинике делала прививку от Ковида моя мама, после второй дозы захотела получить сертификат о вакцинации. Семейный врач:
1. Совершенно не владеет элементарными навыками пользования ПК.
2. Сказала что в базе только одна доза, и только после настоятельной просьбы(почти скандала) нашли БУМАЖНЫЕ ДОКУМЕНТЫ, о том что проводилось две дозы вакцины.
3. Сертификат в тот день сформировать так и не удалось, потому как того как компьютер завис,и после его перезагрузки компьютеру необходимо отдохнуть. А маму которая провела в очереди целый день, отправили домой.
Данная ситуация сложилась не только у моей мамы, но и у ряда пациентов, на возражения и заявления о том что будем обращаться на горячую линию услышали только насмешки.
С пониманием к возрасту и к тому что компьютерная техника в больнице оставляет желать лучшего, но желание врача помочь и вконце концов ВЫПОЛНЯТЬ СВОЮ РАБОТУ - ОТСУТСТВУЕТ!!
Что делать и к кому обращаться чтоб были приняты соответствующие меры касательно халатного, невежественного отношения к пациентам клиники???
Прошу дать обратную связь и предпринять соответствующие меры касательно персонала (семейных врачей Узинской поликлиники), а так же управляющего звена которое не обеспечивает должной организационной работы своих подчинённых.