Рух єдності

Васильківська центральна районна лікарня

Васильківська центральна районна лікарня
Показати на карті
Тип закладу: Лікарня центральна районна
Форма власності: Державна
Область: Київська
Район: Обухівський
Населений пункт: м. Васильків
Адреса: 08600 м.Васильків, вул.Декабристів,87 (показати на карті)
Телефон: 0457121114
Факс: 0457121114
Код ЄДРПОУ: 01994385
Повна назва: Васильківська центральна районна лікарня
Васильківська центральна районна лікарня
08600 м.Васильків, вул.Декабристів,87 Україна
0457121114 0457121114 0457121114

 

 

Підрозділи:
Відгуки:
Народжувала в пологовому будинку Васильківської лікарні,06.09.23 переживала, але хочу сказати що після таких пологів – реально можна задуматись й про 3-тій раз
Відповісти
Народжувала в пологовому будинку Васильківської лікарні,06.09.23 переживала, але хочу сказати що після таких пологів – реально можна задуматись й про 3-тій раз
Відповісти
Дуже хочеться подякувати травматогу Дмитру Дмитровичу, за його професійну діяльність, за чуйність до своїх пацієнтів, за терпіння і ввічливе відношення до всіх, хто до нього звертається по різних причинах і питаннях. На те ,що йому прийшлося працювати за співробітника Василя Степановича і за себе, він справляється відмінно. Дмитро Дмитрович , бажаю вам добра, здоров'я, миру, натхнення у вашому нелегкому труді, терпіння від наполегливих пацієнтів і довгих щасливих років. І ще хочу сказати кілька слів про медсестричку, яка витримує натиск пацієнтів і стараються разам з лікарем задовільнити всі їхні скарги . Дай Боже вам здоров'я!
Відповісти
Вітаю всіх. Що я хочу сказати, до якого лікаря йти обираємо ми самі, нас ніхто стоком не тягне у Васильківську лікарню чи пологовий. Я народила двох дівчат, першу у Києві а другу у Василькові, відношення різне але не можу сказати що у Василькові набагато гірше. Проблема наша в тому що ми звикли вчити лікарів як лікувати і що для нас краще і щоб було так як ми хочемо підзолотити ручку. Але після перебування деякого часу в Европі скажу так, наші лікарі набагато професійніші і терпиміші до пацієнтів. Тому кажу так, наше здоров’я і здоров’я наших дітей наша відповідальність, у нас завжди є вибір куди і до кого звертатись і наші лікарі найкращі.
Відповісти
Доброго дня,хтось сможе мені відповісти на запитання,чому всім настільки все одно і лікарі через свій пофігизм допускають помилки і залишаються без покарання? Особливо пологовий будинок! За мій час перебування в ньому я дуже багато наслухалась історій,но моя ситуація набагато страшніша. Плекан, завідувач пологовим,вирішив наді мною ставити експерименти! В мене був 40 тиждень як я приїхала народжувати,але то лише передвісники пологів були і залишилась в пологовом до самих родів. В мене проблеми с нирками і всі в кого я не консультувалась рекомендували мені кесерево ,але Плекан не бачив для нього ніяких показань. 17.07.23 у мене почали відходити води,але матка не хотіла відкриватися. Через 12 годин відкриття було лише на 2 пальці. Сердечко моєї квіточки дуже було прискорене і черговий лікар сказав,що мені не можна ставити окседоцин. Прийшов вранці Плекан,після огляду назначив таки крапельницю і антибіотик, щоб зняти болі в нирках спазмолітик. Через пару годин на огляді ситуація моя не змінилася,матка не відкривалась і почались великі кровьянисті виділення,ми с чоловіком просили кесерево,але в відповідь чули відмову! Ще через пару годин,на останньому огляді добавився лише один пальчик,но шийка матки не була готова народжувати,він намагався руками допомогти матці під час схватки,але нічого не змінилось. Він прийняв рішення готувати мене до родової,а не на кесерево! Наступні хвилин 40 були самі жахливі в моєму житті! Почалися такі болі ,що я різаним криком кричала,але на це навіть ніхто не звернув увагу! Коли мене переодягли,почали слухати сердечко моєї Аліски...воно вже не билось
Відповісти
ПитанняОдразу скажу якщо це правда дуже вам співчуваю... Але є декілька питань до вас 1) Якщо ви консультувалися в інших лікарів і вони бачили потребу в кесарів розтин то чому їх не викликали чи з ними не домовлялися вони б мали точно написати в показах Обов'язковий кесарів розтин а не на словах. 2) Дуже цікаво хто був черговим лікарем коли ви поступили? Чому не вказали прізвище ( я в ніякому разі нікого не виправдовую просто факти на ситуацію цікаві) 3) Якщо ви бачили що ніякої належної допомоги вам не надають чому чикати ранку дозволяти над собою "експерименти" колоти медикаменти, а не їхати терміново куди ближче Боярка чи Київ? ( Я вас ніякому разі не винувачу з кожним може трапитися страшна ситуація, просто обвинувачувати когось одного це якось не правильно, і хто у вас був за лікар який вів вашу вагітность що насамперед треба копати набагато глибше) !!!
Відповісти
Дуже обурена прийомом, записом та відношенням деяких лікарів , а також незнанням роботи клініки реєстраторами. Я вагітна прийшла на прийом до окуліста, тим більше з хворим своїм дідусем. Сказали в реєстратурі ,що лікар приймає лише по живій черзі з 8 до 14 години . Ми чергу вже зайняли в 7:45 , приймати лікар почала в 8:45 , а з 9:10 вже з'явились люди по запису (якого немає), я ледве до лікаря потрапила близько 10 години, мого дідуся до 12 години так і не прийняли. Лікар дуже грубо себе вела і на прохання подивитись дідуся ,бо мені важко чекати відповіла що в її кабінеті командувати не треба як приймати . Мене як слід не оглянула, просто написала що здорова і поставила печатку ,на цьому огляд закінчився. Безпорядок конкретний ,а потім скаржуться ,чого люди ходять в часні клініки, та тому що там по нормальному ведеться прийом в нормальний прийом, а не на одного пацієнта пів години , а на іншого 5 хвилин і на тебе навіть не глянуть в твою сторону. Я сама медик , але такого бардака і бидлотства ще ніде не бачила як тут .
Відповісти
Кожен українець має змогу отримати медичну допомогу БЕЗКОШТОВНО, завдяки державній програмі медичних гарантій. Ліки, згідно програми "Доступні ліки" можна отримати за е-рецептом в аптеці. Чому лікарі не пояснюють це пацієнтам? Чому медики Васильківської лікарні продовжують вимагати кошти з пацієнтів?
Відповісти
Жахлива просто лікарня . Нерозумію взагалі для чого вона існує у Василькові . Лікарі не кваліфіковані , незнають що робити та як допомогти . При критичних ситуаціях в них обіди або свої особисті справи , та щей добряче хамлять .Просто жах , куди дивиться адміністрація лікарні , куди дивиться начальство . Кого вони взагалі на роботу понабирали .
Відповісти
Дякуємо всьому персоналу відділення травматології та особливо зав. відділення Нещасному О.Г. за професіоналізм та небайдужість до пацієнтів! Перебуваючи на дачі моя мама впала та зламала шийку стегна. Олександр Григорович блискуче провів операцію з ендопротезування суглобу під спінальною анестезією, завдяки йому та подальшій роботі реабілітологів за два тижні мама була виписана додому, а функція руху повністю відновлена. Я вражена рівнем професіоналізму всього медичного персоналу, також варто відмітити наявність більшості лікарських засобів під час перебування в лікарні та смачні страви, якими годують пацієнтів, що дуже важливо особливо в такі непрості для всієї краіни часи. Бажаємо всього найкращого всьому колективу Васильківсько районної лікарні та відділення травматології!
Відповісти
Сьогодні вже вдруге зіткнулася з горе- лікарем реанімації Бабушкін Олександром Олександровичем. Людина- неадекват. Зайшла в ординаторську запитати про стан здоров‘я хворої, бачили б ви його реакцію. Таке враження наче я прийшло до нього додому в спальню і ставлю питання. Видно він обрав для себе не ту професію. За свої роки життя таких неадекватів іще не зустрічала. На голові дуже велику корону носить, яка йому дуже заважає, а ще ж молодий. Важко уявити як він відноситься до тяжко хворих людей якщо до здорових таке відношення. Але життя це бумеранг, думаю що в нього ще все попереду
Відповісти
Вдячні за сайт, інфо! Видно, що це добродійність - справжня! Це і має бути таким керівник- господар країни. Дмитро Асмогілов, щиро дякуємо за благодійну роботу!
Відповісти
Залиште Ваше питання
Ваша оцінка
* - Поля обов'язкові для заповнення
Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з умовами збору, оброки та захисту персональних даних