Великобурлуцька центральна районна лікарня
Показати повну назву Сховати повну назву
-
Місто Великий Бурлук, Харківська обл.
-
Адреса 62602, вулиця Осіянська, буд. 23
-
Контакти
-
E-mail
-
Керівник лікарні Величко Олександр Петрович
Пройти комісію МСЕК
Уся інформація щодо проходження ЕКОПФО
| Повна назва | Комунальне Некомерційне Підприємство "Великобурлуцька Центральна Лікарня" Великобурлуцької Селищної Ради |
| Тип закладу | Лікарня |
| Код ЄДРПО | 02002948 |
| Область | Харківська |
| Район | Куп’янський |
| Місто | Великий Бурлук |
| Адреса |
62602, вулиця Осіянська, буд. 23
|
| Контакти |
Факс
|
Великобурлуцька центральна районна лікарня— важлива частина медичної інфраструктури регіону.
Операційна зона:смт. Великий Бурлук; Куп’янський p-н; Харківська обл.. Адреса підрозділу: 62602, вулиця Осіянська, буд. 23.
Заклад типу Лікарня надає повний цикл медичної допомоги: первинний огляд, діагностика, лікування, диспансерне спостереження. Активно впроваджуються сучасні технології та підтримується співпраця з провідними центрами країни.
Фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, що гарантує використання актуальних методів діагностики й терапії. Заклад працює за державними стандартами (код ЄДРПОУ 02002948).
Повну картину можливостей регіону та України дивіться на MICTO.UA.
Рейтинг і відгуки
Хочу висловити подяку швидкій допомозі, яка приїжджала в с. Землянки 31.10.21 . Дякую вам велике
Хочу выразить благодарность скорой помощи которая приезжала в с. Землянки 31.10.21 . Спасибо вам большое
27.08.2021 травма ноги, хірург у відпустці, у реєстратурі направили до сімейного лікаря, для того щоб він виписав направлення на рентген. Від нього почула (сімейний лікар Белецкий В.) образи, навіщо я до нього прийшла, на*** я йому зверталась і т. д., усі слова в нього були через мат, зі сльозами на очах просто пішла з лікарні.... Хочу розірвати з ним договір і укласти з нормальним та адекватним лікарем, який надасть мені допомогу, а не закотить свою істерику!!!!
27.08.2021травма ноги,хирург в отпуске,в регистратуре направили к семейному врачу,для того чтобы он выписал направление на рентген.От него услышала (семейный врач Белецкий В.)оскарбления ,зачем я к ниму пришла,на*** я ему к обращалась и т д.,все слова у него были через мат,со слезами на глазах просто ушла с больницы.... Хочу разорвать с ним договор и заключить с нормальным и адекватным врачом, который окажет мне помощь а не закатит свою истерику!!!!
Нещодавно переїхала в передмістя, і захворівши, звернулася в цю поліклініку, мене направили до терапевта Селютиної. Так от, поводиться непрофесійно, хамить, затикає рот, підозрює в якійсь брехні, яку сама вигадала. Говорить про заповіді божі. А я ж не в церкву прийшла... Коли почула, що в мене симптоми ковіду, раз 6 запитала в мене: "навіщо ти сюди прийшла?" Вибачте, а куди мені йти? Одразу в морг? Через пару годин часу, низку принижень і хамства з боку Селютиної, вона все-таки виписала мені призначення і направила на плр тест. Минув тиждень, мені ніхто так і не подзвонив, хоча обіцяли самі набрати, як буде результат. Сьогодні я сама подзвонила, через реєстратуру знайшла її номер, так вона назвала мене ненормальною... а потім стала різко заперечувати свої слова. У мене питання: у вас там тест на профпридатність проходять співробітники? А на пенсію вони йдуть коли-небудь?
Недавно переехала в пригород, и заболев, обратилась в эту поликлинику, меня направили к терапевту Селютиной. Так вот, ведет себя не профессионально, хамит, затыкает рот, подозревает в какой-то лжи, которую сама придумала. Говорит о заповедях божих. А я же не в церковь пришла... Когда услышала, что у меня симптомы ковида, раз 6 спросила у меня: "зачем ты сюда пришла?" Простите, а куда мне идти? Сразу в морг? Спустя пару часов времени, ряда унижений и хамства со стороны Селютиной, она все таки выписала мне назначение и направила на плр тест. Прошла неделя, мне никто так и не позвонил, хотя обещали сами набрать, как будет результат. Сегодня я сама позвонила, через регистратуру нашла ее номер, так она назвала меня ненормальной... а затем стала резко отрицать свои слова. У меня вопрос: у вас там тест на профпригодность проходят сотрудники? А на пенсию они идут когда-то?
Скільки буде коштувати вирвати зуб ?
Сколько будет стоить вырвать зуб ?
Номера телефонів внесені не коректно. І взагалі вони не актуальні. Як дозвониться?
Номера телефонов внесены не корректно. И вообще они не актуальны. Как дозвонится?