Хочу висловити щиру вдячність чудовому лікарю — Приходському Сергію Олександровичу, а також усьому колективу ЛОР-відділення!
Мені було проведено дві складні операції: септопластику у грудні 2018р.(вирівнювання носової перегородки) та видалення поліпів весною 2021р. Обидва втручання пройшли успішно. Я нарешті можу вільно дихати й дуже задоволена як функціональним, так і естетичним результатом.
Окремо хочу відзначити умови перебування у відділенні: тут надзвичайно чисто, затишно, сучасно та комфортно. Медичний персонал — уважний, чуйний, доброзичливий і турботливий.
Щиро дякую Сергію Олександровичу за високий професіоналізм, майстерність і людяне ставлення до пацієнтів. Від щирого серця рекомендую цього лікаря та ЛОР-відділення всім, хто потребує якісної медичної допомоги.🇺🇦
Величезна подяка відділенню нейрохірургії
за дбайливе ставлення медперсоналу,
швидкість, уважність, професіоналізм . Ми приїхали з іншого міста так , як нам відмовили в інших лікарнях та МРТ ми теж зробили в Запоріжжі бо ніде не влізали. Величезне дякую завідувачу Боровику Леоніду Руслановичу за те, що не відмовив в лікуванні моєму чоловікові (мовляв що у нього велика вага та операцію не можна робить на хребті) таке нам казали в інших лікарнях України, ніхто не брався. Всі казали схуднеш до 100кг тоді приходь. Звернулись до Леоніда Руслановича з обстеженням МРТ і він сказав будемо робити «МАЛИША». Одну операцію вже зробили, все добре. Попереду ще одна операція, але я вірю, що все буде чудово і мій чоловік знову буде на своїх двох та без тростини. Залишилося дуже гарне враження. Величезне дякую Боровику Леоніду Руслановичу, ви справжній лікар від Бога. Дякую за все. всьому персоналу !!!
Висловлюю щиру подяку дитячому хірургу, ортопеду Губанову Андрію Дмитровичу за надану високопрофесійну та змістовну консультацію. Андрій Дмитрович уважно та ретельно розглянув наше питання, виявив найкращі риси справжнього фахівця та лікаря. Це приємно вразило.
Бажаю успіхів, удачі, натхнення та вдячних пацієнтів доктору з великої Літери!
Хочу висловити щиру,людську Подяку медсестрам з кабинету 125. Це дійсно майстри своєї справи і неперевершені фахівці . Дай боже цим жінкам здоров'я та наснаги в їх небхідній Всім —нелегкій праці
Величезне спасибі лікарю Стебловському Дмитру Валерійовичу та інтернам,медичному персоналу загалом,за вашу працю, доброту і людяність❤️Для пацієнта операція завжди хвилююча подія, але завдяки вашому професіоналізму, уважності та підтримці страх змінився довірою❤️💫
Дякую за турботу, чуйність і щире ставлення. Ви не просто лікуєте людей — ви даруєте їм здоров’я, надію та впевненість у завтрашньому дні.
Низький уклін за вашу нелегку працю. Бажаю вам успіхів, благополуччя, професійних перемог і мирного неба над головою🫂
Доброго дня хотів би сказати всім хто боїться йти до лікарів нейрохірургів боятись не потрібно в 20-му відділенні нейрохірургії працюють професіональні лікарі полегшення відчутно відразу вертають людей просто до життя звертайтеся і не бійтеся нічого все буде добре головне здоров'я
Яна Патенко 22.06.2026.
Хочу висловити глибоку вдячність працівникам Семійної амбулаторії 4 та Реабілітаційного відділення Миколаївського Госпіталя Ветеранів Війни, справжнім професіоналам своєі справи -єрготерапевту Білику Дмитру Сергійовичу і фізичному терапевту Тичині Інні Володимирівні. Ваш професіоналізм, терпіння, відданість та людяність - це те, що допомогає пройти хворим через складні для них дні. Я проходила реабілітацію після операції. За кілька тижнів мене буквально поставили на ноги. Почала ходити без палиці, хоча раніше пройти і 100 метрів з палицею було важко. Не дивлячись на вашу навантаженість ви встигаєте не тільки провести реабілітацію, а і надати купу порад на майбутнє. Щиро дякую за вашу працю і терпіння. Бажаю всьому колективу реабілітаційного відділення здоров'я, сил і пацієнтів, які цінують те, що ви робите.
Хочу висловити щиру вдячність чудовому лікарю — Приходському Сергію Олександровичу, а також усьому колективу ЛОР-відділення!
Мені було проведено дві складні операції: септопластику у грудні 2018р.(вирівнювання носової перегородки) та видалення поліпів весною 2021р. Обидва втручання пройшли успішно. Я нарешті можу вільно дихати й дуже задоволена як функціональним, так і естетичним результатом.
Окремо хочу відзначити умови перебування у відділенні: тут надзвичайно чисто, затишно, сучасно та комфортно. Медичний персонал — уважний, чуйний, доброзичливий і турботливий.
Щиро дякую Сергію Олександровичу за високий професіоналізм, майстерність і людяне ставлення до пацієнтів. Від щирого серця рекомендую цього лікаря та ЛОР-відділення всім, хто потребує якісної медичної допомоги.🇺🇦
Дякую вашим лікарям які врятували моє життя
завдяки щелепно лицевоцой хірургії дякую лікарям
Величезна подяка відділенню нейрохірургії
за дбайливе ставлення медперсоналу,
швидкість, уважність, професіоналізм . Ми приїхали з іншого міста так , як нам відмовили в інших лікарнях та МРТ ми теж зробили в Запоріжжі бо ніде не влізали. Величезне дякую завідувачу Боровику Леоніду Руслановичу за те, що не відмовив в лікуванні моєму чоловікові (мовляв що у нього велика вага та операцію не можна робить на хребті) таке нам казали в інших лікарнях України, ніхто не брався. Всі казали схуднеш до 100кг тоді приходь. Звернулись до Леоніда Руслановича з обстеженням МРТ і він сказав будемо робити «МАЛИША». Одну операцію вже зробили, все добре. Попереду ще одна операція, але я вірю, що все буде чудово і мій чоловік знову буде на своїх двох та без тростини. Залишилося дуже гарне враження. Величезне дякую Боровику Леоніду Руслановичу, ви справжній лікар від Бога. Дякую за все. всьому персоналу !!!
Висловлюю щиру подяку дитячому хірургу, ортопеду Губанову Андрію Дмитровичу за надану високопрофесійну та змістовну консультацію. Андрій Дмитрович уважно та ретельно розглянув наше питання, виявив найкращі риси справжнього фахівця та лікаря. Це приємно вразило.
Бажаю успіхів, удачі, натхнення та вдячних пацієнтів доктору з великої Літери!
Хочу висловити щиру,людську Подяку медсестрам з кабинету 125. Це дійсно майстри своєї справи і неперевершені фахівці . Дай боже цим жінкам здоров'я та наснаги в їх небхідній Всім —нелегкій праці
Величезне спасибі лікарю Стебловському Дмитру Валерійовичу та інтернам,медичному персоналу загалом,за вашу працю, доброту і людяність❤️Для пацієнта операція завжди хвилююча подія, але завдяки вашому професіоналізму, уважності та підтримці страх змінився довірою❤️💫
Дякую за турботу, чуйність і щире ставлення. Ви не просто лікуєте людей — ви даруєте їм здоров’я, надію та впевненість у завтрашньому дні.
Низький уклін за вашу нелегку працю. Бажаю вам успіхів, благополуччя, професійних перемог і мирного неба над головою🫂
Доброго дня хотів би сказати всім хто боїться йти до лікарів нейрохірургів боятись не потрібно в 20-му відділенні нейрохірургії працюють професіональні лікарі полегшення відчутно відразу вертають людей просто до життя звертайтеся і не бійтеся нічого все буде добре головне здоров'я
Хочу подякувати Лемешеву О. С. Горбатюку К. І. За проведену операцію з видалення пухлини мозку.
Велика подяка лікарям та медичному персоналу 20 відділення нейрохірургії за професіоналізм та відношення.
Яна Патенко 22.06.2026.
Хочу висловити глибоку вдячність працівникам Семійної амбулаторії 4 та Реабілітаційного відділення Миколаївського Госпіталя Ветеранів Війни, справжнім професіоналам своєі справи -єрготерапевту Білику Дмитру Сергійовичу і фізичному терапевту Тичині Інні Володимирівні. Ваш професіоналізм, терпіння, відданість та людяність - це те, що допомогає пройти хворим через складні для них дні. Я проходила реабілітацію після операції. За кілька тижнів мене буквально поставили на ноги. Почала ходити без палиці, хоча раніше пройти і 100 метрів з палицею було важко. Не дивлячись на вашу навантаженість ви встигаєте не тільки провести реабілітацію, а і надати купу порад на майбутнє. Щиро дякую за вашу працю і терпіння. Бажаю всьому колективу реабілітаційного відділення здоров'я, сил і пацієнтів, які цінують те, що ви робите.