Висловлюємо щиру подяку лікарям та працівникам відділення дитячої онкогематології за врятоване життя нашої донечки! На шляху нелегкого періоду лікування ми зустріли справжніх професіоналів своєї справи які щодня борються за життя наших діточок! Безмежно вдячні за вашу працю, добру душу та високий професіоналізм!
Упродовж професійного життя я написала сотні наукових праць, однак саме сьогодні відчула, як складно знайти слова для гідної вдячності Тарону Альбертовичу Налбандяну – лікарю, урологу-онкологу, онкохірургу, людині надзвичайної відповідальності й внутрішньої сили.
Щиро дякую Вам за проведену операцію, за професіоналізм найвищого ґатунку, за вміння не лише лікувати, а й повертати віру в життя. Звичні слова подяки здаються надто буденними, коли йдеться про врятоване життя.
Особливої пошани заслуговують Ваша витримка й толерантність, уміння з повагою ставитися до кожного пацієнта, навіть у моменти надзвичайного навантаження. Скажу просто й щиро: Тароне Альбертовичу, я безмежно вдячна Вам. Бажаю міцного здоров’я, професійного довголіття, душевної рівноваги й вдячних пацієнтів. Нехай добро, яке Ви даруєте людям, повертається сторицею.
Висловлюемо щиру вдячність Завідувачці 21 Відділення Селезневій Ользі Володимирівні за іі старання дякую за ваш професіоналізм.Ольга Володимирівна ви найкраща.Медперсоналу дякуемо за чуйність за допомогу.
Нема слів з 11.06 не можу додзвонитись в вче в колцентр і записатися на УЗД дзвоню по трьом телефонам а ніде ніхто не бере слухавку.Тільки скачують гроші на очікуванні.Це що знущання над людьми? Вчора дзвонила з 9 до 16 і нічого.правда рівно в 16 сказали що ви подзвонили в неробочий час.
Нет слов с 11 .06 не могу дозвонится в вче в колцентр и записаться на УЗИ звоню по трем телефонам а нигде никто не берет трубку.Только скачивают деньги на ожидании.Это что издевательство над людьми? Вчера звонила с 9 до 16 и ничего.правда ровно в 16 сказали что вы позвонили в нерабочее время.
Лікар-травматолог не надав медичну допомогу. Відмовим в подовженні лікарняного з переломом двох хребців! Запропонував мені нахилитися!!!!!! І це після одного тижня після переламу!
Добрий день. На суботу 20.06.2026 у реєстратурі записали на 9.00 на скринінг 40+. Але, як виявилося , субота вихідний . Хтось взагалі відповідає за записи і прийоми? Можете якось узгодити час роботи? Хто відповідає за втрачений час і нерви пацієнта?
Не можливо додзвонитися до регистратури, вже 5 днів намагаюся!
Висловлюємо щиру подяку лікарям та працівникам відділення дитячої онкогематології за врятоване життя нашої донечки! На шляху нелегкого періоду лікування ми зустріли справжніх професіоналів своєї справи які щодня борються за життя наших діточок! Безмежно вдячні за вашу працю, добру душу та високий професіоналізм!
Ви не адеквати ваша клятва нічого не важить ви тільки за гроші боретися . Чикрижов коруппціонер дуже великий і всі його приближені.
Упродовж професійного життя я написала сотні наукових праць, однак саме сьогодні відчула, як складно знайти слова для гідної вдячності Тарону Альбертовичу Налбандяну – лікарю, урологу-онкологу, онкохірургу, людині надзвичайної відповідальності й внутрішньої сили.
Щиро дякую Вам за проведену операцію, за професіоналізм найвищого ґатунку, за вміння не лише лікувати, а й повертати віру в життя. Звичні слова подяки здаються надто буденними, коли йдеться про врятоване життя.
Особливої пошани заслуговують Ваша витримка й толерантність, уміння з повагою ставитися до кожного пацієнта, навіть у моменти надзвичайного навантаження. Скажу просто й щиро: Тароне Альбертовичу, я безмежно вдячна Вам. Бажаю міцного здоров’я, професійного довголіття, душевної рівноваги й вдячних пацієнтів. Нехай добро, яке Ви даруєте людям, повертається сторицею.
Хамство та грубіянство моїй мамі старій жінці 75 років
Висловлюемо щиру вдячність Завідувачці 21 Відділення Селезневій Ользі Володимирівні за іі старання дякую за ваш професіоналізм.Ольга Володимирівна ви найкраща.Медперсоналу дякуемо за чуйність за допомогу.
Нема слів з 11.06 не можу додзвонитись в вче в колцентр і записатися на УЗД дзвоню по трьом телефонам а ніде ніхто не бере слухавку.Тільки скачують гроші на очікуванні.Це що знущання над людьми? Вчора дзвонила з 9 до 16 і нічого.правда рівно в 16 сказали що ви подзвонили в неробочий час.
Нет слов с 11 .06 не могу дозвонится в вче в колцентр и записаться на УЗИ звоню по трем телефонам а нигде никто не берет трубку.Только скачивают деньги на ожидании.Это что издевательство над людьми? Вчера звонила с 9 до 16 и ничего.правда ровно в 16 сказали что вы позвонили в нерабочее время.
Посто з розуму зійти можна, так "почули....". Скоріше в Смольний додзвонитися ніж в цей заклад. Телефони не арацюють
Лікар-травматолог не надав медичну допомогу. Відмовим в подовженні лікарняного з переломом двох хребців! Запропонував мені нахилитися!!!!!! І це після одного тижня після переламу!
Добрий день. На суботу 20.06.2026 у реєстратурі записали на 9.00 на скринінг 40+. Але, як виявилося , субота вихідний . Хтось взагалі відповідає за записи і прийоми? Можете якось узгодити час роботи? Хто відповідає за втрачений час і нерви пацієнта?