info banner

Усі відгуки про медичні установи

Фільтри
Ви обрали
Область
Сортування:
Сортування
По оцінці: від вищої
По оцінці: від нижчої
По даті: новіші
По даті: старіші
Анна Ярославцева
1.0
Дата публікації : 24.06.2026
Скарга

Не можливо додзвонитися до регистратури, вже 5 днів намагаюся!

Відвідування: червень 2026
Інна Фіщук
5.0
Дата публікації : 24.06.2026
Подяка

Висловлюємо щиру подяку лікарям та працівникам відділення дитячої онкогематології за врятоване життя нашої донечки! На шляху нелегкого періоду лікування ми зустріли справжніх професіоналів своєї справи які щодня борються за життя наших діточок! Безмежно вдячні за вашу працю, добру душу та високий професіоналізм!

Відвідування: червень 2026
Коваленко Олександр Володимирович
1.0
Дата публікації : 23.06.2026
Скарга

Ви не адеквати ваша клятва нічого не важить ви тільки за гроші боретися . Чикрижов коруппціонер дуже великий і всі його приближені.

Тамара Шевчук
5.0
Дата публікації : 23.06.2026
Подяка

Упродовж професійного життя я написала сотні наукових праць, однак саме сьогодні відчула, як складно знайти слова для гідної вдячності Тарону Альбертовичу Налбандяну – лікарю, урологу-онкологу, онкохірургу, людині надзвичайної відповідальності й внутрішньої сили.
Щиро дякую Вам за проведену операцію, за професіоналізм найвищого ґатунку, за вміння не лише лікувати, а й повертати віру в життя. Звичні слова подяки здаються надто буденними, коли йдеться про врятоване життя.
Особливої пошани заслуговують Ваша витримка й толерантність, уміння з повагою ставитися до кожного пацієнта, навіть у моменти надзвичайного навантаження. Скажу просто й щиро: Тароне Альбертовичу, я безмежно вдячна Вам. Бажаю міцного здоров’я, професійного довголіття, душевної рівноваги й вдячних пацієнтів. Нехай добро, яке Ви даруєте людям, повертається сторицею.

Відвідування: червень 2026
Шемет Ганна Василівна
1.0
Дата публікації : 23.06.2026
Скарга

Хамство та грубіянство моїй мамі старій жінці 75 років

Відвідування: червень 2026
Подяка

Висловлюемо щиру вдячність Завідувачці 21 Відділення Селезневій Ользі Володимирівні за іі старання дякую за ваш професіоналізм.Ольга Володимирівна ви найкраща.Медперсоналу дякуемо за чуйність за допомогу.

Ольга
1.0
Дата публікації : 23.06.2026
Скарга

Нема слів з 11.06 не можу додзвонитись в вче в колцентр і записатися на УЗД дзвоню по трьом телефонам а ніде ніхто не бере слухавку.Тільки скачують гроші на очікуванні.Це що знущання над людьми? Вчора дзвонила з 9 до 16 і нічого.правда рівно в 16 сказали що ви подзвонили в неробочий час.

Нет слов с 11 .06 не могу дозвонится в вче в колцентр и записаться на УЗИ звоню по трем телефонам а нигде никто не берет трубку.Только скачивают деньги на ожидании.Это что издевательство над людьми? Вчера звонила с 9 до 16 и ничего.правда ровно в 16 сказали что вы позвонили в нерабочее время.

Перекладено ШІ Оригінал ·
Скарга

Посто з розуму зійти можна, так "почули....". Скоріше в Смольний додзвонитися ніж в цей заклад. Телефони не арацюють

Світлана Богатирьова
1.0
Дата публікації : 22.06.2026
Скарга

Лікар-травматолог не надав медичну допомогу. Відмовим в подовженні лікарняного з переломом двох хребців! Запропонував мені нахилитися!!!!!! І це після одного тижня після переламу!

Відвідування: червень 2026
Гондз Ольга
1.0
Дата публікації : 22.06.2026
Скарга

Добрий день. На суботу 20.06.2026 у реєстратурі записали на 9.00 на скринінг 40+. Але, як виявилося , субота вихідний . Хтось взагалі відповідає за записи і прийоми? Можете якось узгодити час роботи? Хто відповідає за втрачений час і нерви пацієнта?

Відвідування: червень 2026

Емоційно вигоріли?

Допоможу відновитися

Записатися до психолога
Психолог

Емоційно вигоріли?

Допоможу відновитися

Записатися до психолога Записатися