info banner

Усі відгуки про медичні установи

Фільтри
Ви обрали
Область
Сортування:
Сортування
По оцінці: від вищої
По оцінці: від нижчої
По даті: новіші
По даті: старіші
Олена Добровольська
5.0
Дата публікації : 25.06.2026
Подяка

Висловлюю щиру подяку дитячому хірургу, ортопеду Губанову Андрію Дмитровичу за надану високопрофесійну та змістовну консультацію. Андрій Дмитрович уважно та ретельно розглянув наше питання, виявив найкращі риси справжнього фахівця та лікаря. Це приємно вразило.
Бажаю успіхів, удачі, натхнення та вдячних пацієнтів доктору з великої Літери!

Відвідування: червень 2026
Подяка

Хочу висловити щиру,людську Подяку медсестрам з кабинету 125. Це дійсно майстри своєї справи і неперевершені фахівці . Дай боже цим жінкам здоров'я та наснаги в їх небхідній Всім —нелегкій праці

Відвідування: червень 2026
Киденко Євгенія
5.0
Дата публікації : 25.06.2026
Подяка

Величезне спасибі лікарю Стебловському Дмитру Валерійовичу та інтернам,медичному персоналу загалом,за вашу працю, доброту і людяність❤️Для пацієнта операція завжди хвилююча подія, але завдяки вашому професіоналізму, уважності та підтримці страх змінився довірою❤️💫

Дякую за турботу, чуйність і щире ставлення. Ви не просто лікуєте людей — ви даруєте їм здоров’я, надію та впевненість у завтрашньому дні.

Низький уклін за вашу нелегку працю. Бажаю вам успіхів, благополуччя, професійних перемог і мирного неба над головою🫂

Відвідування: червень 2026
Подяка

Доброго дня хотів би сказати всім хто боїться йти до лікарів нейрохірургів боятись не потрібно в 20-му відділенні нейрохірургії працюють професіональні лікарі полегшення відчутно відразу вертають людей просто до життя звертайтеся і не бійтеся нічого все буде добре головне здоров'я

Відвідування: червень 2026
Подяка

Хочу подякувати Лемешеву О. С. Горбатюку К. І. За проведену операцію з видалення пухлини мозку.

Відвідування: червень 2026
Подяка

Велика подяка лікарям та медичному персоналу 20 відділення нейрохірургії за професіоналізм та відношення.

Відвідування: червень 2026
Подяка

Яна Патенко 22.06.2026.
Хочу висловити глибоку вдячність працівникам Семійної амбулаторії 4 та Реабілітаційного відділення Миколаївського Госпіталя Ветеранів Війни, справжнім професіоналам своєі справи -єрготерапевту Білику Дмитру Сергійовичу і фізичному терапевту Тичині Інні Володимирівні. Ваш професіоналізм, терпіння, відданість та людяність - це те, що допомогає пройти хворим через складні для них дні. Я проходила реабілітацію після операції. За кілька тижнів мене буквально поставили на ноги. Почала ходити без палиці, хоча раніше пройти і 100 метрів з палицею було важко. Не дивлячись на вашу навантаженість ви встигаєте не тільки провести реабілітацію, а і надати купу порад на майбутнє. Щиро дякую за вашу працю і терпіння. Бажаю всьому колективу реабілітаційного відділення здоров'я, сил і пацієнтів, які цінують те, що ви робите.

Відвідування: червень 2026
Олена Жеваченко
5.0
Дата публікації : 24.06.2026
Подяка

Моя велика подяка реабілітологу Пушкарю Станіславу Ігоровичу, який допоміг мені впоратись з досить складною травмою ліктьового суглобу. Завдяки високому професіоналізму , індивідуальному підходу та правильно підібраному комплексу вправ Станіслав Ігорович повернув мене до робочого стану. У разі необхідності раджу усім звертатися до цієї небайдужої людини. Станіслав Ігорович приймає пацієнтів у фізіотерапевтичному відділенні поліклініки Харківської міської клінічної лікарні №13.

Відвідування: червень 2026
Олена Жеваченко
5.0
Дата публікації : 24.06.2026
Подяка

Моя велика подяка реабілітологу Пушкарю Станіславу Ігоровичу, який допоміг мені впоратись з досить складною травмою ліктьового суглобу. Завдяки високому професіоналізму , індивідуальному підходу та правильно підібраному комплексу вправ Станіслав Ігорович повернув мене до робочого стану. У разі необхідності раджу усім звертатися до цієї небайдужої людини. Станіслав Ігорович приймає пацієнтів у фізіотерапевтичному відділенні поліклініки Харківської міської клінічної лікарні №13.

Відвідування: червень 2026
Олена Жеваченко
5.0
Дата публікації : 24.06.2026
Подяка

Моя велика подяка реабілітологу Пушкарю Станіславу Ігоровичу, який допоміг мені впоратись з досить складною травмою ліктьового суглобу. Завдяки високому професіоналізму , індивідуальному підходу та правильно підібраному комплексу вправ Станіслав Ігорович повернув мене до робочого стану. У разі необхідності раджу усім звертатися до цієї небайдужої людини. Станіслав Ігорович приймає пацієнтів у фізіотерапевтичному відділенні поліклініки Харківської міської клінічної лікарні №13.

Відвідування: червень 2026

Емоційно вигоріли?

Допоможу відновитися

Записатися до психолога
Психолог

Емоційно вигоріли?

Допоможу відновитися

Записатися до психолога Записатися