Хочу залишити відгук про лікаря - гінеколога Свиридова Максима Миколайовича. Це лікар з Великої літери, лікар від Бога!!! Таких - Талановитих та Людяних лікарів в наш час дуже мало. Лікар професіонал!!!!
Хочу висловити щиру подяку лікарю урологу Кондрацькому І.В. за високий професіоналізм,чуйне ставлення, бажання допомогти. Лікар дуже уважно вислуховує, розбирається у проблемі , надає рекомендації. Завдяки уважності, чуйності, доброті лікаря, візит пройшов у спокійній, доброзичливій атмосфері. Візитом дуже задоволені.
Хочу висловити щиру вдячність чудовому лікарю — Приходському Сергію Олександровичу, а також усьому колективу ЛОР-відділення!
Мені було проведено дві складні операції: септопластику у грудні 2018р.(вирівнювання носової перегородки) та видалення поліпів весною 2021р. Обидва втручання пройшли успішно. Я нарешті можу вільно дихати й дуже задоволена як функціональним, так і естетичним результатом.
Окремо хочу відзначити умови перебування у відділенні: тут надзвичайно чисто, затишно, сучасно та комфортно. Медичний персонал — уважний, чуйний, доброзичливий і турботливий.
Щиро дякую Сергію Олександровичу за високий професіоналізм, майстерність і людяне ставлення до пацієнтів. Від щирого серця рекомендую цього лікаря та ЛОР-відділення всім, хто потребує якісної медичної допомоги.🇺🇦
Величезна подяка відділенню нейрохірургії
за дбайливе ставлення медперсоналу,
швидкість, уважність, професіоналізм . Ми приїхали з іншого міста так , як нам відмовили в інших лікарнях та МРТ ми теж зробили в Запоріжжі бо ніде не влізали. Величезне дякую завідувачу Боровику Леоніду Руслановичу за те, що не відмовив в лікуванні моєму чоловікові (мовляв що у нього велика вага та операцію не можна робить на хребті) таке нам казали в інших лікарнях України, ніхто не брався. Всі казали схуднеш до 100кг тоді приходь. Звернулись до Леоніда Руслановича з обстеженням МРТ і він сказав будемо робити «МАЛИША». Одну операцію вже зробили, все добре. Попереду ще одна операція, але я вірю, що все буде чудово і мій чоловік знову буде на своїх двох та без тростини. Залишилося дуже гарне враження. Величезне дякую Боровику Леоніду Руслановичу, ви справжній лікар від Бога. Дякую за все. всьому персоналу !!!
Висловлюю щиру подяку дитячому хірургу, ортопеду Губанову Андрію Дмитровичу за надану високопрофесійну та змістовну консультацію. Андрій Дмитрович уважно та ретельно розглянув наше питання, виявив найкращі риси справжнього фахівця та лікаря. Це приємно вразило.
Бажаю успіхів, удачі, натхнення та вдячних пацієнтів доктору з великої Літери!
Хочу висловити щиру,людську Подяку медсестрам з кабинету 125. Це дійсно майстри своєї справи і неперевершені фахівці . Дай боже цим жінкам здоров'я та наснаги в їх небхідній Всім —нелегкій праці
Дуже гарний і привітливий колектив, гарні спеціалісти
Дасте дозвіл мені на водія посвідчення
Давно колись був ренген кабінет а зараз нажаль немає
Хочу залишити відгук про лікаря - гінеколога Свиридова Максима Миколайовича. Це лікар з Великої літери, лікар від Бога!!! Таких - Талановитих та Людяних лікарів в наш час дуже мало. Лікар професіонал!!!!
Хочу висловити щиру подяку лікарю урологу Кондрацькому І.В. за високий професіоналізм,чуйне ставлення, бажання допомогти. Лікар дуже уважно вислуховує, розбирається у проблемі , надає рекомендації. Завдяки уважності, чуйності, доброті лікаря, візит пройшов у спокійній, доброзичливій атмосфері. Візитом дуже задоволені.
Хочу висловити щиру вдячність чудовому лікарю — Приходському Сергію Олександровичу, а також усьому колективу ЛОР-відділення!
Мені було проведено дві складні операції: септопластику у грудні 2018р.(вирівнювання носової перегородки) та видалення поліпів весною 2021р. Обидва втручання пройшли успішно. Я нарешті можу вільно дихати й дуже задоволена як функціональним, так і естетичним результатом.
Окремо хочу відзначити умови перебування у відділенні: тут надзвичайно чисто, затишно, сучасно та комфортно. Медичний персонал — уважний, чуйний, доброзичливий і турботливий.
Щиро дякую Сергію Олександровичу за високий професіоналізм, майстерність і людяне ставлення до пацієнтів. Від щирого серця рекомендую цього лікаря та ЛОР-відділення всім, хто потребує якісної медичної допомоги.🇺🇦
Дякую вашим лікарям які врятували моє життя
завдяки щелепно лицевоцой хірургії дякую лікарям
Величезна подяка відділенню нейрохірургії
за дбайливе ставлення медперсоналу,
швидкість, уважність, професіоналізм . Ми приїхали з іншого міста так , як нам відмовили в інших лікарнях та МРТ ми теж зробили в Запоріжжі бо ніде не влізали. Величезне дякую завідувачу Боровику Леоніду Руслановичу за те, що не відмовив в лікуванні моєму чоловікові (мовляв що у нього велика вага та операцію не можна робить на хребті) таке нам казали в інших лікарнях України, ніхто не брався. Всі казали схуднеш до 100кг тоді приходь. Звернулись до Леоніда Руслановича з обстеженням МРТ і він сказав будемо робити «МАЛИША». Одну операцію вже зробили, все добре. Попереду ще одна операція, але я вірю, що все буде чудово і мій чоловік знову буде на своїх двох та без тростини. Залишилося дуже гарне враження. Величезне дякую Боровику Леоніду Руслановичу, ви справжній лікар від Бога. Дякую за все. всьому персоналу !!!
Висловлюю щиру подяку дитячому хірургу, ортопеду Губанову Андрію Дмитровичу за надану високопрофесійну та змістовну консультацію. Андрій Дмитрович уважно та ретельно розглянув наше питання, виявив найкращі риси справжнього фахівця та лікаря. Це приємно вразило.
Бажаю успіхів, удачі, натхнення та вдячних пацієнтів доктору з великої Літери!
Хочу висловити щиру,людську Подяку медсестрам з кабинету 125. Це дійсно майстри своєї справи і неперевершені фахівці . Дай боже цим жінкам здоров'я та наснаги в їх небхідній Всім —нелегкій праці