info banner

Усі відгуки про медичні установи

Фільтри
Ви обрали
Область
Сортування:
Сортування
По оцінці: від вищої
По оцінці: від нижчої
По даті: новіші
По даті: старіші
Скарга

Посто з розуму зійти можна, так "почули....". Скоріше в Смольний додзвонитися ніж в цей заклад. Телефони не арацюють

Світлана Богатирьова
1.0
Дата публікації : 22.06.2026
Скарга

Лікар-травматолог не надав медичну допомогу. Відмовим в подовженні лікарняного з переломом двох хребців! Запропонував мені нахилитися!!!!!! І це після одного тижня після переламу!

Відвідування: червень 2026
Гондз Ольга
1.0
Дата публікації : 22.06.2026
Скарга

Добрий день. На суботу 20.06.2026 у реєстратурі записали на 9.00 на скринінг 40+. Але, як виявилося , субота вихідний . Хтось взагалі відповідає за записи і прийоми? Можете якось узгодити час роботи? Хто відповідає за втрачений час і нерви пацієнта?

Відвідування: червень 2026
Скарга

Звернулися в травмпункт Сумської області лікарні з травмою коліна ,інвалід війни,Убд ,відмовили в допомозі,сказали їхати в ЦГБ (бо міська реєстрація).Що це за відношення до захисників ,та взагалі до людей з травмою ?!

Відвідування: травень 2026
Людмила
1.0
Дата публікації : 21.06.2026
Скарга

Жах,жах,жах немає слів який жах робиться в цій лікарні,поклали мою дитину з кишковою колікою хоча не було у неї ні кишкової ні вірусної інфекції але мене ніхто не слухав сказали або ми вас виганяємо або ви закриваєте рот і ми вас кладемо ,завідуюча якщо можна її так назвати не професійна взагалі в свої професії кололи дитині такі антибіотики що коли в Охмадиті побачили що дитині вводили при кишковій колік то були мягко кажучи в шоці спитали лише одне для чого вони так знущаються з дітей,накололи дитині моїй таке що досі вигрібаємо з допомогою професійних лікарів з Охмадита, лікування на жахливому рівні, завідуюча жахливо ставиться до дітей і до батьків,не лікує а тільки калічить дітей,ще й погрожує що якщо вона випише то щоб більше до неї не звертались,та Хай Береже нас Бог щоб ми більше нікуди не звертались але батьки подумайте добре перш ніж звертатись в цю не до лікарню щоб там гробили ваших діток, лікування жах,лікують не дочекавшись результатів аналізів,а потім ой так у вас не має інфекційного нічого але вже п'ять днів дитину пічкаємо сильними антибіотиками садимо печінку,жах у палатах навіть води немає, прибирання один раз на день і це тільки мокрою тряпкою підлогу протирають,кухня жах в інфекційному дають їсти макарони які злиплись в кашу,жарані яйця. ...це жах так кормити дітей при інфекційних захворюваннях,навіть крапельниці ставлять дітям без рукавичок,стіни обдерті,в боксах не приємний запах тому що не провітрюють приміщення,води немає навіть руки помити не кажучи вже помити дитину, харчування жах в дешевому кафе харчування краще ніж в дитячому інфекційному відділенні,завідуюча не лікує а калічить,і тільки погрожує що не буде лікувати якщо щось їй говорити не те що вона хоче чути,грубіянить батькам, веде себе наче ми до неї додому прийшли а не в медичний заклад,писати багато є чого . .....це жахливо що наших дітей лікують чи не лікують навіть незнаю як написати в таких жахливих умовах,та ще й не правильно лікують,не дочекавшись результатів аналізів колять дітям такі сильні антибіотики,жах......хто б приїхав туди з перевіркою , завідуюча зробила з дитячої інфекційної лікарні сарай і лікує не як діток а як навіть незнаю кого, батьки добре подумайте перш ніж туди звертатись бо дітки це саме найдорожче.....😡

Відвідування: червень 2026
Діана
1.0
Дата публікації : 21.06.2026
Скарга

Категорично не рекомендую цей травмпункт, особливо «лікаря»-травматолога Голубчака Ігоря Мирославовича! Зверталася сюди двічі, і обидва рази — це суцільний жах і халатність. Перший раз прийшла з відірваним нігтем, від больового шоку двічі непритомніла. Замість допомоги персонал просто реготав в обличчя, обговорював мої нігті й звинувачував мене ж у травмі. Допомоги не надали, просто замотали палець і виставили за двері, бо я була неповнолітня. Нещодавно історія повторилася, але з куди важчими наслідками. Звернулася з тяжкою травмою ноги, коліно вивернулося в інший бік, був дикий біль. На рентгені перелому кістки не побачили. Лікар Голубчак І. М. навіть не підійшов і не подивився на мою набряклу ногу! Сказав: «Нога здорова, йдіть додому, замотайте еластичним бинтом». На папірці написав «забій» і засунув у руки рекламну брошурку аптеки. На прохання накласти фіксатор відрізав: «Немає чим».
Через кілька днів через адський біль я поїхала на обстеження в Чернівці. Результат МРТ шокував: стрес-перелом, надірваний меніск, тендінопатії передньої хрестоподібної, латеральної та медіальної колатеральних зв'язок та ще цілий букет травм! Зараз я лікуюся в приватній клініці, і попереду, можливо, операція. Якби я послухала цього «лікаря» і продовжила мотати ногу еластичним бинтом (що при таких травмах категорично заборонено!), я б залишилася калікою. Такі люди не мають права працювати в медицині. Вони не лікують, а калічать. Будьте обережні та обходьте цього спеціаліста десятою дорогою!

Скарга

Жахливе ставлення та повна некомпетентність!
Цей лікар двічі відмовив у наданні медичної допомоги. Поведінка абсолютно байдужа: замість того, щоб провести адекватний огляд, відправив додому зі словами, що «все нормально і нічого страшного».
Насправді ж проблема виявилася настільки серйозною, що тепер потрібна операція. Лікар абсолютно безвідповідальний, його «діагнози на око» можуть коштувати людині здоров'я. Якщо вам дорога ваша безпека, ні в якому разі не звертайтеся до цього «фахівця». Страшно, що в нашому місті вас виженуть з лікарні при серйозній травмі. Буду подавати офіційну скаргу керівництву закладу.

Відвідування: червень 2026
Паращак Тетяна
1.0
Дата публікації : 21.06.2026
Скарга

Хочу висловити вкрай негативне враження від надання медичної допомоги лікарем Алєкєєвим С.Г.
Військовослужбовець, учасник бойових дій, звернувся за невідкладною медичною допомогою у зв'язку з гострим, нестерпним болем у передпліччі, та обмеженною рухливістю. Незважаючи на характер скарг та інтенсивність больового синдрому, лікар надав лише заочні рекомендації щодо проведення знеболювальної ін'єкції, не провівши особистого огляду пацієнта та не оцінивши його стан.
Лише після наполегливого прохання пацієнта лікар погодився на огляд. Під час прийому було продемонстровано формальне та недбале ставлення до виконання професійних обов'язків. Пацієнт не отримав належної уваги, ретельного обстеження та повноцінної медичної допомоги, якої потребував у невідкладному стані.
Вважаю таке ставлення неприпустимим, особливо щодо військовослужбовця, який звернувся з вираженим больовим синдромом. Прошу провести перевірку дій лікаря та надати оцінку якості наданої медичної допомоги

Відвідування: червень 2026
Тарасова галина
1.0
Дата публікації : 20.06.2026
Скарга

Коли мій чоловік попав у лікарню після дтп лікар бородін поставив завідомо не правдивий діагноз і замість того щоб розказати які в нього травми вимагав 1000 доларів , хамовито і нагло себе вів коли я попросила показати історію, лікар ендокринолог взагалі проявила свою неспроможність виміряти цукор, жахливий хамовитий персонал.

Алина
1.0
Дата публікації : 20.06.2026
Скарга

Звертаюся до Вас із проханням провести службове розслідування щодо факту грубого порушення медичних стандартів, бездіяльності та службової недбалості з боку медичного персоналу приймального відділення Вашої лікарні, що мало місце 18 червня 2026 р.
Цього дня мій батько, Савко Олександр Юрійович 1966р.н, впав з драбини під час спуску з даху. У зв'язку із отриманням серйозних травм та сильним больовим синдромом, мною було викликано бригаду екстреної медичної допомоги, яка доставила батька до приймального відділення Вашої лікарні приблизно о 7:30.
У приймальному відділенні батькові було проведено рентгенографію верхньої кінцівки та грудної клітки. Проте, жодний черговий лікар взагалі не з’явився для проведення візуального та фізикального огляду пацієнта, не опитав його щодо характеру болю та не надав жодних первинних рекомендацій. Замість лікаря до нас вийшла медична сестра, яка в усній формі повідомила, що «рентген чистий, все добре» і батько може їхати додому. Жодних офіційних медичних документів (виписки, довідки про звернення ) нам видано не було.
Оскільки стан батька не покращувався, а біль лише посилювався, ми були змушені знову звернутися до поліклініки. 19 червня 2026 р на прийомі у лікаря-хірурга та після проведення УЗД-обстеження у батька було діагностовано перелом двох ребер та перелом руки.
Така бездіяльність та помилкові висновки персоналу приймального відділення Вашої лікарні не лише залишили пацієнта у стані гострого болю без належної допомоги, а й створили пряму загрозу його життю (ризик ушкодження внутрішніх органів уламками ребер).
ПРОШУ:
1. Прийняти цю скаргу до розгляду та провести невідкладну службову перевірку щодо дій чергової зміни медичного персоналу приймального відділення 18 червня 2026р
2. Встановити особу чергового лікаря, який проігнорував обов’язок оглянути пацієнта після падіння з висоти.
3. Притягнути винних медичних працівників до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання професійних обов'язків.

Емоційно вигоріли?

Допоможу відновитися

Записатися до психолога
Психолог

Емоційно вигоріли?

Допоможу відновитися

Записатися до психолога Записатися